• rozbita szyba w oknie

Życie płata różne historie. Na swojej drodze można spotkać przeróżnych ludzi. Niestety, nie wszyscy chcą dobrze dla innych. Sytuacje związane z włamaniami, kradzieżą  i przeróżne zniszczenia z tym związane bardzo stresują mieszkańców. W stresowych sytuacjach ważne jest, aby działać szybko i zdecydowanie. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe i profesjonalne naprawy powłamaniowe w Warszawie. Wyszkolony pracownik pomoże w pełni zabezpieczyć uszkodzone drzwi, a także naprawić bądź wymienić zniszczone elementy, które utrudniają bezpieczne zamknięcie drzwi. 

Kiedy konieczna jest naprawa powłamaniowa?

Włamania, kradzieże naruszają podstawowe poczucie bezpieczeństwa, w miejscu w którym każdy człowiek pragnie odczuwać spokój i komfort. Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe działania, które pomogą odzyskać zaburzoną równowagę.  

W niektórych przypadkach zniszczenia drzwi czy okien, spowodowane działaniem złodziei są bardzo rozległe. W takich wypadkach pracownik wykonuje szereg złożonych prac, koniecznych do ich prawidłowego zabezpieczenia i naprawienia. 

Doświadczony pracownik pomaga także naprawić i zabezpieczyć drzwi, które zostały zniszczone podczas interwencji policji czy straży pożarnej. 

Jak wygląda naprawa powłamaniowa? 

Naprawy powłamaniowe, oferowane przez naszą firmę, zależą od ilości i rodzaju zniszczeń, które zostały zachowane. Zdarza się, że wykonywana przez nas praca jest początkowo tylko prowizorycznym, aczkolwiek w pełni profesjonalnym zabezpieczeniem uszkodzonych okien bądź drzwi. 

W zdecydowanej większości przypadków nie zachodzi konieczność całkowitej wymiany drzwi lub okien. 

Najczęstsze uszkodzenia związane są z zastosowaniem dźwigni, łomu. Okna lub drzwi posiadają wtedy ślady wgnieceń i odpryski, które naprawiamy bez większych trudności. Pomagamy naszym klientom zlikwidować ślady podpaleń, a także doradzamy i przeprowadzamy cały proces związany z wymianą uszkodzonych zamków. Wszystkie zniszczone części kształtowane są przez naszego pracownika termoplastycznie, następnie są obramiane i wypełniane specjalistycznymi komponentami. Kolejnym krokiem naprawy jest szlifowanie i malowanie bądź foliowanie. 

W naszej ofercie znajduje się także wymiana klamek w drzwiach antywłamaniowych. Pomagamy naszym klientom nie zależnie od materiału, z którego została wykonana stolarka okienna lub drzwiowa. 

Wszyscy pracownicy naszej firmy pracują stosując najnowsze i w pełni profesjonalne techniki i procedury uznawane w całej branży. 

Pracownik naszej firmy doradzi klientowi, jak zabezpieczyć swoje drzwi i okna przed innymi wydarzeniami tego typu. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie pozwoli na przywrócenie, zaburzonego poczucia bezpieczeństwa. 

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu