• Regulacja okien drewnianych

Drewniane okna, mimo że ostatnio zostały nieco wyparte przez okna pcv, wciąż mają swoich zwolenników, którzy doceniają ich piękno. Nowoczesne okna drewniane w odróżnieniu od tych montowanych jeszcze w PRL-u wykonuje się z drewna klejonego, co sprawia, że są o wiele solidniejsze i właściwie pielęgnowane mogą przetrwać wiele lat. Aby zachowały swoją funkcjonalność i urok, konieczna jest jednak okresowa regulacja okien drewnianych, a także ich impregnacja i konserwacja. Najlepiej jeśli zajmie się tymi czynnościami profesjonalna firma. Warszawa i okolice to teren, na którym działa nasza firma świadcząca usługi takie jak: regulacja starych okien drewnianych.

Regulacja okien drewnianych - co obejmuje?

Bez względu na to, jakiego typu stolarkę okienną się posiada, konieczna jest okresowa regulacja okien. W Warszawie i jej okolicach posiadamy rzesze zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i zamawiają nasze usługi regularnie, w ramach którego przeprowadzamy szereg czynności, są to:

  • przegląd okien, w tym sprawdzenie siły docisku i geometrii skrzydeł okiennych,
  • regulacja docisku skrzydła do ościeżnicy, znana także pod nazwą regulacja zima lato. W ten sposób przygotowuje się okna na sezon zimowy, zwiększając siłę docisku i na sezon letni, zmniejszając ją
  • regulacja pozycji skrzydeł okiennych, które w oknach drewnianych szczególnie, nawet już rok po zamontowaniu mają tendencje do opadania i wymagają ustawienia ponownie skrzydła w odpowiedniej pozycji. Tego typu regulacja okien drewnianych Warszawa powinna być powierzona fachowcom, ponieważ nieumiejętna ingerencja w okucia może skutkować jeszcze większym rozregulowaniem i opadnięciem skrzydła
  • konserwacja okien drewnianych może być przeprowadzona okazjonalnie podczas wizyty fachowca zajmującego się wyregulowaniem okna
  • uszczelnianie okien drewnianych konieczne jest zawsze wtedy, gdy stare uszczelki przestaną należycie spełniać swoje funkcje i nie zapewniają już wystarczającej szczelności oknom. Wykonać je można również podczas zabiegów regulacji okien.

Regulacja okien drewnianych Warszawa - sposób na zwiększenie funkcjonalności okien

Regularnie przeprowadzana regulacja okien może zwiększyć ich funkcjonalność i zapobiec problemom w przyszłości, Jeśli się ją zaniedba lub bez rzetelnej wiedzy próbuje się wykonywać ją na własną rękę, można doprowadzić okno do takiego stanu, że pomoże mu jedynie wymiana. Koszt regulacji drewnianego okna nie jest wysoki i lepiej nie ryzykować, tylko powierzyć takie czynności specjalistom nie czekając, aż pojawią się problemy z użytkowaniem okna. Jeśli jednak już takie wystąpią, pracownik firmy sprawdzi stan okna i wyreguluje. Jeśli okaże się, że sama regulacja okien i drzwi balkonowych nie przyniesie rezultatu i dalej będą występowały problemy z oknem, konieczna może być wymiana okuć okiennych, czy innego rodzaju prace lub renowacja okien w Warszawie. Nasza firma wykonuje nie tylko regulację ale też wszelkie poprawki. Nie przeprowadzamy jednak zabiegów renowacyjnych.

Regulacja drewnianych okien w Warszawie i okolicach — jak i gdzie działamy

Zakres działalności naszego Serwisu Stolarki Budowlanej to przede wszystkim regulacja okien Warszawa , w tym przerabianie okien. Działamy nie tylko na terenie miasta i wszystkich jego dzielnic, ale także poza jego terenem, w okolicach Warszawy. Jeśli chcesz, aby twoje okna drewniane służyły jak najdłużej, i uznasz, że przyda się regulacja, skontaktuj się z nami najlepiej przed danym sezonem. Regulacja okien na wiosnę, czy regulacja okien na zimę, a także regulacja starych i konserwacja okien drewnianych to nasza codzienność. Stałym klientom udzielamy rabatów i wykonujemy solidnie swoją pracę. Zgłoś się do nas również, jeśli zauważysz jakikolwiek problem z oknem. Zdiagnozujemy go szybko i rozwiążemy. Za dojazd i samo sprawdzenie okna nic nie zapłacisz, jeśli skorzystasz z naszych usług. Musisz wiedzieć też, że koszt regulacji drewnianego okna jest dużo mniejszy niż późniejsza ewentualna naprawa, czy wymiana zaniedbanego okna. Nie warto na tym oszczędzać, szczególnie że zyskuje się komfort w użytkowaniu i przedłuża trwałość stolarki okiennej. Nie czekaj więc, tylko zadzwoń do nas lub napisz.

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu