• Okno drewniane

Okna drewniane od lat niezmiennie mają swoich zwolenników, mimo że są droższe od okien plastikowych. Właściwie pielęgnowane mogą przetrwać długie lata, ale konieczna jest okresowa konserwacja okien i regulacja. Jeśli nie przeprowadza się ich regularnie, z czasem mogą pojawiać się mniejsze lub większe problemy z ich funkcjonowaniem. Wtedy konieczny jest kontakt z serwisem okien drewnianych i ewentualna naprawa. Możliwa jest też renowacja okien drewnianych, ale nasz serwis zabiegów renowacyjnych nie wykonuje.

Naprawa okien drewnianych i drzwi balkonowych na terenie Warszawy i okolic

Nasz profesjonalny serwis okien Warszawa wykonuje usługi naprawy okien różnych typów, w tym starych okien drewnianych. Do zakresu naprawy okien należą:

  • profesjonalna naprawa okien
  • naprawa mechanizmów drewnianego okna
  • naprawa drzwi balkonowych
  • wymiana uszczelek, które przestały spełniać swoją funkcję
  • naprawa okuć okien różnych typów
  • przerabianie okien drewnianych
  • wymiana szyb

To tylko przykłady usług serwisu okien, gdyż w rzeczywistości różnego rodzaju napraw okien wykonujemy o wiele więcej. Wszystko zależy od problemu i tego, czy klient chce tylko usunąć usterkę, czy też swoje okno ulepszyć.

Naprawa okien drewnianych Warszawa - regulacja i konserwacja

Okresowa regulacja drewnianego okna jest wskazana, aby w przyszłości uniknąć większych problemów. Kiedy już samo wyregulowanie nie pomoże, konieczna może okazać się naprawa okien drewnianych lub nawet ich wymiana. Warto wiedzieć, że w drewnianych oknach konserwacji wymagają również, zarówno ich mechanizmy, jak i sama drewniana powierzchnia. Nasz serwis okien rzetelny pomoże zadbać o każde okno, wyreguluje, doradzi, jak je pielęgnować, a w przypadku starych okien zaproponuje nowoczesne rozwiązania, które mogą poprawić parametry okna i zwiększyć jego funkcjonalność.

Serwisujemy okna drewniane i naprawiamy — czemu warto nam zaufać?

Nasz serwis okien Warszawa zatrudnia wyłącznie wysokiej klasy doświadczonych fachowców, który mają przynajmniej kilkanaście lat praktyki w naprawie okien różnego typu. Profesjonalna naprawa okien jest możliwa jedynie wówczas, gdy znajdzie się właściwą przyczynę problemu z oknem. Nasi fachowcy potrafią bardzo szybko ocenić, czy wystarczy regulacja okien wykonanych z drewna, czy też konieczna będzie naprawa starych okien lub drzwi drewnianych. Pomagamy nawet wtedy, gdy inni stwierdzili, że już nic się nie da zrobić i konieczna jest wymiana okna. Nasz solidny serwis okien jest prawdziwym ratunkiem dla starych okien, kiedy właściciela nie stać na nowe. Trzeba bowiem wiedzieć, że koszt naprawy okien będzie zawsze niższy niż inwestycja w nowe okna. Warto się na to zdecydować, bo w przypadku naprawy okien wykonanych z drewna możliwe jest także naprawienie uszkodzeń w ramie, czego nie da się zrobić w oknie plastikowym (pcv). Naprawa starych okien z drewna nie jest możliwa jedynie wtedy, gdy drewniane ramy okienne są mocno wypaczone. Wówczas może pomóc jedynie wymiana okien na nowe.

Wszystkie naprawy okien realizujemy z największą starannością i dbałością o szczegóły, a na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Naprawy okien Warszawa - przydatne wskazówki

Profesjonalne naprawy okien oferujemy na terenie całej Warszawy oraz jej okolic. Aby zamówić usługę, wystarczy do nas zadzwonić, a nasz specjalista przyjedzie w umówionym terminie. Będzie miał przy sobie podstawowe części zamienne i narzędzia, więc jeśli usterka okaże się typowa, z pewnością ją od razu usunie. Jeśli okaże się, że naprawa okien wymaga specjalnych komponentów, które trzeba zamówić, fachowiec umówi się z klientem na kolejny termin oraz zrobi wycenę kosztów.

Warto wiedzieć, że ceny naprawy okien ustala się indywidualnie i zależą od rodzaju i ilości uszkodzeń oraz cen użytych części zamiennych. Za dojazd do klienta bez względu na dzielnicę i za wycenę nie pobieramy opłat, jeśli ktoś zdecyduje się na nasze usługi z zakresu naprawy okien. Mamy też atrakcyjne rabaty dla stałych klientów, którzy zamawiają usługi w naszym pogwarancyjnym serwisie okien. Oprócz naprawy okien drewnianych i drzwi balkonowych realizujemy też naprawy okien plastikowych i aluminiowych

Dla mieszkańców Warszawy i jej okolic nasz najlepszy serwis okien jest zawsze dostępny. Zamów usługę, a przekonasz się, że było warto. Przyjedziemy niezależnie od tego, czy interesuje cię tylko uszczelnianie okien drewnianych, ich regulacja, konserwacja, czy też potrzebujesz pogwarancyjnej naprawy okien. Nasz fachowy serwis okien zawsze świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu