• Okno

Szczelne i dobrze funkcjonujące okna i drzwi balkonowe zapewniają nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale ograniczają ucieczki ciepła i lepiej zabezpieczają przed hałasem. Nieszczelności, problemy z otwieraniem, czy zamykaniem okna nie muszą oznaczać konieczności wymiany go na nowe. Prawie zawsze jednak w takiej sytuacji okna wymagają regulacji, a czasami naprawy, czy wymiany niektórych komponentów. Nasz fachowiec szybko oceni, co złego dzieje się z oknem, a naprawa okien i drzwi Warszawa Bielany zostanie przeprowadzona w profesjonalny sposób.

Regulacja i naprawa okien Bielany – zaufaj fachowcom z SSB Serwis

Jeśli okno nie działa tak, jak powinno, występują trudności z jego otwieraniem, czy zamykaniem, zacina się, jest nieszczelne lub podczas użytkowania wydaje jakieś odgłosy i skrzypienia, wcale nie musi być zepsute, lecz po prostu wymaga wyregulowania. Problemy takie mogą pojawiać się przy opadającym skrzydle, czy złym ustawieniu funkcji lato/zima. Pomoże w tym konsultacja fachowca i profesjonalna regulacja okien. Warszawa Bielany to dzielnica, do której nasi fachowcy docierają szybko i zawsze służą pomocą, kiedy są potrzebni. Lepiej powierzyć im prace serwisowe, czy naprawę, niż próbować samemu regulować, czy naprawiać okna. Można bowiem bez specjalistycznej wiedzy narobić jeszcze więcej szkód. Trzeba wiedzieć bowiem, że prawidłowa regulacja okien Bielany, szczególnie przy opadającym skrzydle, wymaga właściwego ustawienia geometrii skrzydła. Laik może sobie z tym nie poradzić. Jeśli okaże się, że sama regulacja nie wystarczy i konieczna jest naprawa okien Bielany, w przypadku drobnych usterek, fachowcy usuną je od razu. Jeżeli potrzebna będzie wymiana komponentów, które trzeba specjalnie zamówić, ustala się z klientem nowy termin realizacji. Może to być konieczne w przypadku pękniętej szyby, czy konieczności wymiany elementów okuć.

Naprawa okien Warszawa Bielany – co obejmuje oferta?

Naprawa okien Warszawa Bielany ro szerokie pojęcie, które może dotyczyć naprawy lub wymiany różnych części w oknie. Są to między innymi:

- regulacja skrzydeł okiennych i regulacja drzwi balkonowych,

- naprawa lub wymiana okuć, lub ich elementów, a w tym: naprawa okien pcv Warszawa Bielany oraz zwiększanie ich funkcjonalności poprzez dodanie do okien rozwieranych uchylnych mechanizmów.

- naprawa lub wymiana uszkodzonych klamek w oknach,

- naprawa okien plastikowych Warszawa Bielany z uszkodzonymi szybami, poprzez ich wymianę na nowe często o lepszych parametrach, czy specjalnych właściwościach,

- montaż dodatkowych komponentów, takich jak nawiewniki, czy zabezpieczenia antywłamaniowe,

- naprawa lub wymiana zawiasów okiennych,

- uszczelnianie okna i jego konserwacja, a w tym czyszczenie i smarowanie okuć,

- montowanie ograniczników rozwarcia okna, czy samozamykacza do drzwi,

- odblokowywanie zatrzaśniętych drzwi balkonowych i inne.

To tylko przykłady pokazujące jak szeroki zakres prac wykonujemy, aby okno wróciło do swojej dawnej świetności, a także zwiększyło swoją funkcjonalność. Koszt naszych usług niezależnie od stopnia uszkodzenia, zawsze będzie niższy niż wymiana okna na nowe. Warto więc przy zauważeniu jakichkolwiek kłopotów z oknami zwrócić się do nas, a nasi doświadczeni fachowcy z pewnością zaproponują najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania. Jak twierdzą nasi specjaliści, nie ma takiego okna, którego nie da się naprawić, a fachowa ocena problemu to szansa na skuteczną naprawę.

Jeśli jesteś mieszkańcem dzielnicy Warszawa Bielany, a Twoje okno sprawia problemy lub chcesz je ulepszyć, zadzwoń i zamów wizytę fachowca SSB Serwis już dziś.

Naprawa okien Ursynów

Naprawa okien Warszawa Mokotów

Naprawa okien Warszawa Ochota

Naprawa okien Warszawa Wilanów