• Okna plastikowe serwis

Fachowy i kompleksowy serwis okien PCV szybko i skutecznie poradzi sobie z każdym problemem z oknami. Czasami okno nie działa prawidłowo, mimo że wcale nie jest zepsute, a wymaga jedynie regulacji. Naprawa okna plastikowego jest konieczna wtedy, gdy regulacja nie przywróci mu dawnej sprawności. Stan okna szybko oceni nasz fachowiec i podpowie skuteczne rozwiązania.

Jakie usługi obejmuje serwis okien pcv Warszawa?

Nasz solidny serwis okien Warszawa oferuje kompleksowe usługi pogwarancyjnej naprawy okien plastikowych (pcv). Do zakresu napraw okien wchodzą między innymi:

 • serwis okien pcv
 • serwis okuć okien
 • wymiana lub naprawa uszkodzonych klamek w oknach plastikowych (pcv)
 • serwis lub wymiana źle działających zawiasów okien pcv
 • uszczelnianie okien
 • serwis drzwi balkonowych
 • serwis okien przesuwnych
 • wymiana szyb
 • odblokowywanie zatrzaśniętego okna lub drzwi
 • konserwacja okien pcv

Naprawa plastikowych okien oraz naprawa drzwi balkonowych wykonana przez nasz serwis może przynieść jeszcze więcej korzyści niż odzyskanie sprawności działania okna.

Sprawdź profesjonalny serwis SSB:

Wymiana szyby w oknie pcv Warszawa; regulacja okien pcv Warszawa; serwis okien plastikowych pcv Warszawa;

Jakie dodatkowe korzyści daje korzystanie z naszych usług serwisu okien Warszawa?

Jeśli okno sprawia problemy, klient korzystający z usług serwisu i naprawy okien pcv Warszawa może odnieść wiele dodatkowych korzyści takich jak:

 • polepszenie parametrów pakietów szybowych, jeśli zdecyduje się na wymianę szyby,
 • zmiana sposobu otwierania okien pcv (plastikowych), co zwiększy ich funkcjonalność,
 • montaż dodatkowych komponentów do okien plastikowych (pcv) takich jak nawiewniki, czy zabezpieczenia antywłamaniowe.
 • niższy koszt naprawy okna niż wymiany na nowe

Na wszystkie nasze usługi serwisowe okien pcv (plastikowych) udzielamy gwarancji i w razie wystąpienia problemów z ich działaniem z zakresu napraw, które wykonano, oferujemy naprawy gwarancyjne okien. Jeśli jednak problem pojawi się w oknie nowym objętym gwarancją producenta i wynika z ukrytych wad stolarki okiennej, wówczas naprawy gwarancyjne okien leżą w gestii tego, kto wykonał okna.

Serwis okien plastikowych — dlaczego warto zlecić je naszym fachowcom?

Skuteczne i szybkie naprawy okien pcv mogą być dobrze wykonane i trwałe jedynie wtedy, gdy zajmie się nimi profesjonalny serwis okien, taki jak nasz, który zatrudnia fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Mają oni nie tylko doskonałą znajomość branży i okien różnych typów, ale też świetnie znają obecne normy stolarki okiennej wymagane w różnego typu budynkach. Potrafią też szybko zdiagnozować problem i podjąć się profesjonalnej naprawy okien. Jeśli usterki są niewielkie, dokonają naprawy plastikowych okien na miejscu w tym samym dniu. Jeżeli problem okaże się poważniejszy i będzie wymagał zamówienia konkretnych części, umówią się z klientem na dogodny termin. Warto wiedzieć, że kompleksową naprawę okien nasz serwis realizuje wyłącznie, wykorzystując oryginalne części sprawdzonych producentów. Nie bazujemy na zamiennikach, ponieważ wysoka jakość usługi i najlepsza naprawa okien ma dla nas znaczenie priorytetowe. Radzimy sobie z takimi problemami, przy których inni załamują ręce, twierdząc, że konieczna jest wymiana okna, Jest to możliwe dzięki ogromnej wiedzy naszych fachowców i doświadczeniu wzbogaconym o znajomość nowych technologii.

Serwis okien plastikowych (pcv) Warszawa — najczęściej zadawane pytania

Oto kilka pytań klientów wybranych spośród najczęściej zadawanych dotyczących usług serwisu okien i nasze odpowiedzi, które pomogą rozwiać wątpliwości.

Jak zamówić serwis okien na terenie Warszawy?

Każdy, kto chce skorzystać z usług naszego serwisu okien pcv (plastikowych), może skontaktować się z nami drogą telefoniczną, aby ustalić termin wizyty fachowca. Można też do nas napisać. Nr telefonu i adres mailowy podane są na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Jeśli szukasz serwisu okien, koniecznie się z nami skontaktuj.

Czy profesjonalna serwis okien jest konieczna, czy też można wykonać ją samemu?

Zabiegi konserwacji, bądź regulacji okna można wykonywać samemu pod warunkiem, że posiada się podstawową wiedzę na ten temat. Lepiej jednak powierzyć te zadania profesjonalistom, szczególnie w przypadku, gdy konieczne jest ustawienie geometrii okien w przypadku opadającego skrzydła. Samodzielna ingerencja w nieumiejętny sposób może jeszcze pogorszyć sytuację i spowodować, że potrzebna będzie ewentualna naprawa okien.

Jakie problemy okien plastikowych powinny skłonić do kontaktu z nami?

Jeśli okno plastikowe ciężko się otwiera lub zamyka, lub występują problemy z klamką, czy wyczuwalne przewiewy, oznacza to, że warto przeprowadzić serwis okien, którego ekspert orzeknie o konieczności naprawy okna lub w najlepszym wypadku stwierdzi, że wystarczy regulacja okien wykonanych z pcv i zrobi ją na poczekaniu. Warto przy tym wiedzieć, że nie tylko serwisujemy okna pcv, ale też wykonujemy naprawę okien drewnianych i naprawy okien aluminiowych.

Jakie są ceny serwisu okien i gdzie serwisujemy okna?

Naprawa okien uszkodzonych to mniejsze obciążenie dla domowego budżetu niż wymiana na nowe. Koszt naprawy okien zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj uszkodzeń, cena komponentów koniecznych do wymiany, a także od typów okien i zawsze jest ustalany indywidualnie, Rzetelny serwis okien świadczony przez naszą firmę nie pobiera dodatkowych opłat za diagnozowanie problemu i dojazd do konkretnych dzielnic Warszawy. Działamy na terenie całego miasta i jego okolic, a mieszkańcy poszczególnych dzielnic mogą zapoznać się także z dodatkowymi lokalnymi informacjami na temat naszego serwisu. Przykładem mogą być zakładki Bielany serwis okien, czy Bemowo serwis okien,

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu