• Wymiana i montaż nawiewników

Docieplanie i uszczelnianie domów i okien z jednej strony prowadzi do oszczędności ciepła, a z drugiej przy wentylacji grawitacyjnej stwarza warunki do tworzenia się grzybów i pleśni, szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Aby nie dopuścić do pojawienia się grzyba na ścianach, powinno zamontować się w oknach nawiewniki, jeśli takowych nie mają. Nasz doświadczony zespół specjalistów od rozwiązywania problemów z oknami w SBB Serwis świadczy również takie usługi.

Warszawa - montaż nawiewników okiennych we wszystkich typach okien

Wykonujemy profesjonalny montaż nawiewników w oknach PCV, aluminiowych, a także drewnianych. Cały proces montażowy przebiega szybko i sprawnie, a nasi specjaliści dbają o to, aby był wykonany w należyty sposób. Nie bez znaczenia jest umiejscowienie nawiewników i sposób ich zamocowania. Tylko fachowiec z doświadczeniem może zagwarantować, że montaż przebiegnie prawidłowo, a nawiewane powietrze nie będzie powodować uczucia chłodu. Z tego względu montuje się je u góry okna, gdzie jest najcieplej i napływające z zewnątrz powietrze, zanim przemieści się w dolne partie pomieszczenia, zmiesza się z ciepłem wewnątrz, dzięki czemu człowiek nie odczuje chłodnego nawiewu. Nasi fachowcy doradzą także jaki rodzaj nawiewnika będzie najodpowiedniejszy do danego pomieszczenia, a także na życzenie sprawdzą, czy wszystkie elementy okna dobrze funkcjonują. Jeśli potrzebna będzie regulacja docisku skrzydła do ramy, czy naprawienie usterki, można takie prace również im powierzyć To doświadczona ekipa, która od lat zajmuje się naprawą oraz serwisem okien. Nawet jeśli wydaje Ci się, że twoje okno niedługo będzie kwalifikować się do wymiany, nasi fachowcy mogą temu zapobiec, a nawet poprawić parametry pakietów szybowych, co wpłynie na obniżenie rachunków.

Wymiana nawiewników Warszawa – zaufaj profesjonalistom

Jeśli Twoje okno posiada już nawiewniki, ale Twoim zdaniem nie spełniają one należycie swojej funkcji, skontaktuj się z nami. Może okazać się, ze zostały niewłaściwie zamontowane, lub źle wyregulowane. W zależności od tego, jakiego rodzaju nawiewniki zostały zainstalowane, mogą wymagać regulacji lub wymiany. Każdy materiał z czasem się zużywa. Jeśli nawiewnik jest sterowany ręcznie, może się okazać, że źle został ustawiony nawiew i za duży lub za mały strumień powietrza dostaje się do środka. Jeśli natomiast okna posiadają nawiewniki automatyczne reagujące na poziom wilgotności w pomieszczeniu lub też samoregulujące nawiewniki ciśnieniowe, mogą również wymagać odpowiedniej regulacji ręcznej, jeśli nie ustawiono wcześniej odpowiedniej blokady na przepływ powietrza. Czasami wymagają wymiany, jeśli ich mechanizm przestał działać. Nasi fachowcy z SBB Serwis Warszawa najpierw zdiagnozują problem i sprawdzą przyczynę, a następnie sprawnie ją usuną. Zawsze działamy w ten sposób. Nigdy nie próbujemy naprawiać niczego bez ustalenia przyczyny istniejącego problemu. To daje gwarancję skutecznej naprawy. Jeśli uznamy, że materiał jest na tyle zużyty, że konieczna będzie wymiana, podejmujemy się jej. Jeżeli masz jakikolwiek problem z nawiewnikami w swoim domu lub ich brakuje, zgłoś się do nas i zainwestuj w swoje zdrowie, zapewniając lepszą cyrkulację powietrza w swoim domu.

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu