• robotnicy instalujący okno

Zmiana miejsca za mieszkania wiąże się z koniecznością zbudowania poczucia bezpieczeństwa w nowym miejscu. Nie ma możliwości by zabezpieczyć się przed wszystkimi przykrymi sytuacjami, które mogą spotkać nas w życiu. Są jednak sposoby by zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu, mieszkania i wszystkich wartościowych rzeczy, które przechowujemy w tych miejscach. Warto wiedzieć, że zdecydowana większość włamań odbywa się przez okna. Doświadczeni włamywacze nie wybijają szyb - mogliby w ten sposób wzbudzić czujność u naszych sąsiadów. 

Pomagamy dodatkowo zabezpieczyć okna przed włamaniem 

Pierwszym z oferowanych przez naszą firmę sposobów na dozbrojenie okna jest montaż antywłamaniowych rolet zewnętrznych. Rolety antywłamaniowe są opcją droższą niż zwykłe rolety, jednak zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo. Rolety antywłamaniowe są wzmacniane, dzięki czemu okazują się zdecydowanie bardziej masywne. Alternatywą dla rolet zewnętrznych może okazać się montaż krat. 

Tańszym i prostszym rozwiązaniem, które pozwala na dozbrojenie okna jest montaż popularnej klamki na zamek bezpośrednio w drzwiach balkonowych oknie. Nasza firma oferuje także możliwość montażu dodatkowych zamków. 

Tworząc dodatkowe zabezpieczenie okien przed włamaniem należy pamiętać o wrażliwych miejscach w okolicy zawiasów. W nowoczesnych oknach stosuje się wiele różnorodnych zawiasów, które mogą być przyczyną osłabienia zastosowanego mechanizmu. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest dodatkowe zabezpieczenie newralgicznych miejsc, jakimi są zawiasy okienne. Doświadczony pracownik doradzi, który sposób zabezpieczenia wybrać. 

Montaż okien antywłamaniowych 

Okna antywłamaniowe swoją konstrukcją i dodatkowymi zabezpieczeniami sprawiają, że są one odporne na uszkodzenia mechaniczne różnego typu. Okna antywłamaniowe posiadają zabezpieczenia, dzięki którym wykazują zwiększoną odporność na włamania. 

Aby okna mogły być oceniane jako 'antywłamaniowe' powinny posiadać solidną konstrukcję, która utrudnia bądź uniemożliwia dostanie się do środka nieproszonych osób. Jakość i solidność konstrukcji oceniana jest przy wykorzystaniu specjalistycznych norm. Nasz doświadczony pracownik pomoże określić, którą klasę okien posiada klient i w profesjonalny sposób doradzi w jaki sposób możliwe jest dozbrojenie okna. 

Jeśli zależy Państwu na stworzeniu najskuteczniejszej ochrony przeciwwłamaniowej serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy w skomponowaniu odpowiedniego systemu, który zapewni podwyższony poziom poczucia bezpieczeństwa. 

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu