Prawidłowo osadzone i wyregulowane drzwi to kluczowy element ich poprawnego i bezawaryjnego działania przez długi czas. W SBB Serwis na drzwiach znamy się jak nikt, dlatego oferujemy kompleksowe usługi z zakresu serwisu stolarki budowlanej – z naszych usług skorzystały już setki klientów z terenu całej Warszawy. Naprawa i regulacja drzwi to dla nas codzienność – wieloletnie doświadczenie, skrupulatność i zaangażowanie sprawiły, że specjalizujemy się w dziedzinach, w których inne serwisy nie dają sobie rady.

Regulacja drzwi Warszawa - dlaczego jest tak ważna?

Nawet najlepszej jakości drzwi z biegiem czasu ulegają zużyciu – częste otwieranie i zamykanie, czy narażenie na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – wszystkie te czynniki powodują niszczenie poszczególnych elementów i komponentów. Dlatego tak ważne jest, by systematycznie pielęgnować, konserwować i regulować drzwi – konsekwentne działania w tym zakresie pozwolą wydłużyć żywotność drzwi i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Potencjał? Owszem – regularna konserwacja i systematyczna regulacja drzwi pozwoli znacznie ograniczyć straty ciepła, zniweluje przeciągi, poprawi izolację akustyczną i sprawi, że będą działały sprawnie, cicho i płynnie. Przez szczeliny może uciekać nawet 30% ciepła – odpowiednia regulacja drzwi to realne oszczędności na ogrzewaniu.

regulacja drzwi - zamek

Większość producentów zaleca coroczny serwis drzwi, który pozwoli odpowiednio szybko wychwycić nieprawidłowości i uniknąć kosztownych napraw w przyszłości. Regulację drzwi warto powierzyć fachowcom z SBB Serwis – zadbamy o optymalną konserwację wszystkich elementów i ich odpowiednie ułożenie względem siebie.

Skrzypienie, ocieranie o podłogę lub futrynę, opór podczas otwierania i zamykania czy przenikanie dźwięków i zapachów z zewnątrz – każdy z tych objawów to także znak, że potrzebna jest natychmiastowa regulacja drzwi. Zignorowanie takich oznak może skutkować trwałym odkształceniem i w efekcie – koniecznością wymiany drzwi. Dlatego nie zwlekaj z wezwaniem specjalistów SBB Serwis – działamy na terenie całej Warszawy i okolic.

Naprawa drzwi Warszawa

Urwany zawias? Wybita szyba? A może zniszczenia spowodowane gradobiciem? Uszkodzenie skrzydeł, szyby czy ościeżnicy to nic przyjemnego, a naprawa drzwi w większości przypadków wymaga specjalistycznej wiedzy, odpowiednich umiejętności i profesjonalnych narzędzi. Nasi fachowcy ustalą przyczyny usterki i zaproponują najkorzystniejsze rozwiązanie – w SBB Serwis Warszawa uważamy, że nie ma takich drzwi, których nie da się naprawić. Dlatego niezależnie od tego, czy przyczyną awarii było uszkodzenie mechaniczne, zużycie komponentów czy nieprawidłowy montaż drzwi, możesz być pewien, że nasi specjaliści z pewnością ją usuną. Najczęściej naprawa drzwi odbywa się bezpośrednio w domu klienta – jedynie naprawy wymagające zamówienia komponentów realizowane są dwufazowo.

W SBB Warszawa oferujemy serwis, naprawę i regulację drzwi wszystkich typów, wykorzystując wyłącznie oryginalne części najlepszych producentów, takich jak WH, GU, SI MACO, SCHUCO, ROTO, AUBI. ROMB. Na wszystkie naprawy udzielamy 2 lata gwarancji.

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu