• Wymiana uszczelek w oknach

Uszczelki w oknach są tym elementem, który zużywa się najszybciej. Narażone na działanie różnorodnych, czasem ekstremalnych temperatur, niewłaściwą pielęgnacją i konserwację, a także urazy mechaniczne spowodowane częstym otwieraniem i zamykaniem okna, po pewnym czasie, jak każdy materiał, ulegają zużyciu. Jeśli z okna wieje i masz problem z nieszczelnymi uszczelkami, nasi fachowcy z SBB Serwis Warszawa szybko sobie z tym poradzą, a Ty zyskasz w domu ciepło i przytulność. Dodatkową korzyścią będą niższe rachunki za ogrzewanie.

Wymiana uszczelek w oknach na terenie Warszawy i okolic

Dokonujemy wymiany uszczelek na terenie Warszawy i okolic we wszystkich typach okien. Jeśli nie wiesz, czy Twoje okno potrzebuje wymiany, ale czujesz przeciąg, zamów nasz serwis, a nasi specjaliści szybko ocenią stan uszczelek. Może się zdarzyć, że same uszczelki są jeszcze w dobrym stanie, a okno wymaga regulacji siły docisku skrzydła do ramy. Ustawione fabrycznie na średnim poziomie może powodować w okresie wietrznych dni przeciągi. Jeśli Twoje okna nie były regulowane po zakupie, nasi fachowcy tego dokonają, aby zapewnić ich optymalne funkcjonowanie. Jeżeli to pomoże tylko na jakiś czas, a Ty znowu zaczniesz odczuwać przeciągi, prawdopodobnie winę ponosić będą zużyte uszczelki. Nasi technicy pomogą Ci w obu przypadkach, ponieważ zawsze najpierw szukają przyczyny problemu, co pozwala im skutecznie przywracać okno do optymalnego stanu. Jeśli to zużyte uszczelki sprawiają problem, fachowcy dobiorą odpowiednie do profilu okna. 

Wymiana uszczelek w oknach - postaw na profesjonalistów

Niektórym wydaje się, że wymiana uszczelek w oknach to prosta sprawa i podejmują się jej na własną rękę. Może to obniżyć koszty, ale nie zawsze przyniesie dobre efekty w dalszym użytkowaniu okna. Nieprawidłowe dobranie uszczelki, czy nieodpowiedni montaż może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jeśli zrobisz to niewłaściwie, możesz mieć problemy nawet z zamknięciem okna lub poniesiony koszt na zakup uszczelek niewiele pomoże, bo ciepło i tak będzie uciekać, w efekcie czego zapłacisz więcej za ogrzewanie. Nieszczelne okna mogą przyczyniać się do ucieczki 30% ciepła, przez co system grzewczy, aby zapewnić odpowiednią temperaturę w domu, musi pracować intensywniej. Pomyśl więc o przyszłych oszczędnościach i zdecyduj się na usługi naszych fachowców z SBB Serwis. Dodatkowym plusem wymiany uszczelek w oknie, będzie jego lepsza izolacyjność akustyczna, a docierające do domu drażniące hałasy przestaną być problemem. Pamiętaj, że, zanim uznasz, że Twoje okno się zużyło i potrzebuje wymiany, czasami wystarczy wymiana uszczelek, czy odpowiednia regulacja, aby poprawić ich kondycję. Jeśli natomiast  problem z oknem jest głębszy, nasz specjalista potrafi go właściwie ocenić i naprawić. Nasi fachowcy mają duże doświadczenie w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów z oknami i zawsze podpowiedzą optymalne rozwiązanie. Dzięki nim zaoszczędzisz pieniądze i zadbasz o środowisko. Nie ma sensu wymieniać na nowe okien, które można dużo mniejszym kosztem naprawić. Wystarczy nawiązać kontakt z naszym SBB Serwisem.

Poznaj też nasze usługi: naprawa i serwis drzwi | konserwacja okien i drzwi | doszczelnianie okien drewnianych | wymiana uszczelek | wymiana szyb | wymiana - montaż nawiewników | przerabianie okien | ustawienie geometrii skrzydeł | montaż odbojników, stopek | montaż - wymiana samozamykaczy | naprawy powłamaniowe | dozbrajanie okien w systemy przeciwwłamaniowe

Regulacja okien Warszawa