• Wymiana uszczelek w oknie

Przez nieszczelne okna ucieka na zewnątrz około 30% ciepła, co powoduje konieczność ponoszenia zwiększonych kosztów na ogrzewanie. Nieszczelne okna to także gorsza izolacyjność akustyczna wnętrza. Sytuację taką spotyka się często w przypadku starych plastikowych okien, w których nie dbano o okresowe regulowanie i odpowiednie uszczelnianie okien. W takim przypadku czasami wystarczy sama regulacja okien, a niekiedy konieczna jest wymiana uszczelek, które już się zużyły, uszczelnienie ramy, czy nawet wymiana szyby. Najlepiej oceni to profesjonalny serwis okien plastikowych (pcv)

Uszczelnianie okien plastikowych Warszawa - profesjonalny serwis

Niedostateczna izolacyjność termiczna starych plastikowych okien może wynikać z opisanych powyżej zaniedbań lub zużycia materiału samych uszczelek. Jeśli problem pojawia się w stosunkowo nowym oknie, przyczyną mogą być błędy popełnione podczas montażu okien, które doprowadziły do powstania mostów termicznych, przez które ucieka ciepło. Aktualny stan okien najlepiej zdiagnozuje solidny serwis okien plastikowych, taki jak nasz, który zatrudnia wyłącznie fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Samemu można też zorientować się, czy zamknięte okno jest szczelne, przystawiając dłoń w różnych miejscach. Jeśli wyczuje się ruch powietrza, będzie to oznaczało, że ciepło ucieka i konieczna może być regulacja okien pcv, wymiana uszczelek, albo uszczelnianie okien plastikowych (pcv) w miejscu styku ościeżnicy ze ścianą lub poważniejsza naprawa okien. Właściwie ocenić może to jedynie wysokiej klasy fachowiec. Nasz serwis okien plastikowych (pcv) takich ekspertów na w swoich szeregach i zawsze przychodzi z pomocą, gdy występują jakiekolwiek problemy z oknem.

Sprawdź profesjonalny serwis SSB:

Wymiana szyby w oknie pcv Warszawa;

Potrzebna regulacja okien? Przeprowadzi ją nasz serwis okien plastikowych

Okresowa regulacja okien plastikowych (pcv) jest zalecana, jeśli chce się uniknąć w przyszłości konieczności naprawy lub przedwczesnej wymiany okna. Jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat, może przeprowadzić ją samodzielnie, regulując stopień docisku skrzydła do ościeżnicy zgodnie z panującą porą roku, czy też ustawiając geometrię okna w przypadku opadającego skrzydła, co zdarza się w przypadku ciężkich okien plastikowych (pcv) lub obciążania skrzydeł okiennych poprzez wieszanie na nich różnych przedmiotów. Laicy jednak bez rzetelnej wiedzy powinny raczej zainteresować się profesjonalną regulacją okien wykonaną przez serwis okien pcv, ponieważ samodzielna ingerencja w mechanizm okna może problemów nie rozwiązać, ale je pogłębić i doprowadzić do konieczności naprawy okien plastikowych. Serwis okien pcv warto wezwać nawet wtedy, gdy nie ma żadnych większych kłopotów z oknem, ale zauważy się pogorszenie stanu uszczelek.

Profesjonalna wymiana uszczelek w oknach na terenie Warszawy i okolic

Uszczelnianie okien plastikowych niektórym wydaje się na tyle prostą czynnością, że decydują się na podjęcie samodzielnych działań. Potem okazuje się, że wymiana uszczelek w nowoczesnych oknach plastikowych jest tylko z pozoru łatwa i powstają problemy, jeśli nie dobierze się właściwego rozmiaru uszczelki do danego typu okna. Nie wszyscy też wiedzą, że w oknach nowego typu często występują dwa rodzaje uszczelek: obwodowe i narożnikowe, które montuje się przy pomocy taśm zgrzewnych w narożnikach okien plastikowych (pcv), co dla wielu stanowi niemały kłopot. Niewłaściwy montaż nowych uszczelek nie rozwiąże problemu, a może go jeszcze powiększyć. Tylko profesjonalna wymiana uszczelek oraz ich odpowiedni dobór do rozmiarów i typu konstrukcji okna zapewni właściwą izolacyjność termiczną i akustyczną, a także uchroni przed koniecznością korzystania w przyszłości z innych droższych usług serwisu okien takich jak: usługi naprawy okien, czy nawet wymiana okien plastikowych (pcv) na nowe.

Naprawa okien Warszawa — kiedy nowe uszczelki nie wystarczą?

Czasami w uszczelnianiu okien pcv konieczne jest podjęcie szerszych działań, aby stolarka okienna dobrze chroniła przed utratą ciepła. Jeżeli przyczyną są nie tylko stare zużyte uszczelki, ale pęknięta szyba, trzeba będzie ją wymienić. Wymiana szyby okien plastikowych (pcv) może pomóc także wówczas, gdy w ramkach dystansowych między szybami okna istnieją mosty termiczne. W takim wypadku wymiana szyby na szybę zespoloną zawierającą ciepłą ramkę dystansową zlikwiduje problem i poprawi parametry okna. To samo dotyczy drzwi balkonowych. Jeśli problem szczelności okien plastikowych (pcv) tkwi w mostach termicznych na styku okna ze ścianą, ponieważ wcześniej usługę montażu okien plastikowych (pcv) powierzono niekompetentnym osobom, nasz serwis okien plastikowych wykona usługę uszczelniania okien poprzez doszczelnianie szpar pianką poliuretanową.

Serwis okien pcv Warszawa — jak skorzystać z naszych usług

Nasz niezawodny kompleksowy serwis okien Warszawa zapewnia usługi na najwyższym poziomie z zakresu naprawy okien plastikowych (pcv) oraz wykonanych z innych materiałów. Serwisujemy okna także w celu oceny ich stanu i przeciwdziałaniu problemom w przyszłości. Konserwacja okien pcv, czy regulacja oraz szeroko pojęte zapewnienie oknom szczelności to także nasza codzienność. Od właściwej diagnozy serwisu okien plastikowych (pcv) zależą podejmowanie przez nas działania.

Jeśli szukasz godnego zaufania serwisu okien plastikowych (pcv), powinieneś wiedzieć, że dojeżdżamy do wszystkich dzielnic na terenie Warszawy oraz w jej okolice. Na regularny serwis okien zamówiony w naszej firmie udzielamy rabatów. Oprócz serwisu okien plastikowych (pcv) wykonujemy także uszczelnianie okien drewnianych, czy aluminiowych. Jeśli masz jakikolwiek problem z oknem lub chcesz sprawdzić stan okna, zadzwoń do nas lub napisz, a fachowiec pojawi się w umówionym terminie. Możesz też sprawdzić informacje dotyczące usług naszego serwisu okien plastikowych (pcv) Warszawa dla dzielnicy, w której mieszkasz w odpowiednich zakładkach. Przykładowe to:

Targówek serwis okien,

Bielany serwis okien.

Bemowo serwis okien

Jeśli szukasz serwisu okien pcv, czy profesjonalnej naprawy okien plastikowych (pcv), linki do pozostałych dzielnic i okolicznych miejscowości znajdziesz na dole naszej strony głównej. Koszt naprawy okna, czy innych usług serwisu ustalany jest indywidualnie. Za dojazd i ocenę problemu nie pobieramy opłat, jeśli klient zdecyduje się skorzystać z usług w naszym pogwarancyjnym serwisie okien plastikowych (pcv).

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu