• Kolaż zdjęć - osobna naprawiająca okna

Firma “SSB” zajmuje się kompleksową obsługą stolarki budowlanej.  Dotyczy to okien PCV, drewnianych, aluminiowych oraz drzwi wszystkich znanych producentów. W skład prac, które wykonuje nasz zespół wchodzi:

SERWIS STOLARKI BUDOWLANEJ

Do prawidłowego działania okien i drzwi niezbędnym elementem jest dbanie o to aby elementy okuć, zawiasów, ryglowań czy zaczepów były zawsze nasmarowane i ustawione w optymalnym położeniu względem siebie. Takie okno wówczas zamyka się lekko, dobrze domyka i szczelnie dolega.

Dla zachowania bezawaryjności producenci okien zalecają coroczny serwis, który uchroni nas przed kosztowniejszymi naprawami wytartych lub zepsutych elementów. Więc jeśli Twojemu oknu coś dolega, jest nieszczelne, gdzieś obciera, klamka ciężko chodzi lub się nie domyka, to my prowadzimy sobie z tym problemem i przywrócimy mu pełną sprawność.

Każdy z naszych techników dysponuje zawsze wieloma rodzajami niezbędnych akcesorii takich jak - zawiasy, narożniki, zaczepy, zasuwnice, rygle, klamki czy okucia. Dzięki temu większość napraw wykonujemy natychmiast u klienta. Jedynie naprawy wymagające sprowadzenia komponentów omawiamy z klientem, umawiamy na kolejny termin. Wówczas taka wycena jest darmowa. Do klientów, którzy chcą wymienić szybę również dojeżdżamy Gratis*. Robimy pomiar, wstępną wycenę, oraz omawiamy szczegóły i termin realizacji.
*(pomiar, dojazd, wycena Gratis) pod warunkiem zamówienia usługi (100zł jeśli klient się nie decyduje na nasze usługi)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  • Szklane okno i na jego tle osoba

Przyjmujemy płatności kartą.
Stałym klientom udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Nasze usługi oferujemy na terenie Warszawy oraz okolic:

Ursynów, Wilanów, Mokotów, Bielany, Bemowo, Targówek, Służewiec, Gocław, Ochota,  oraz miejscowości Konstancin Jeziorna