Potrzebujesz specjalisty od zabytkowych, nieszczelnych drewnianych okien? A może szukasz fachowców, którzy wszechstronnie zadbają o stolarkę okienną w Twoim domu i przeprowadzą kompleksową konserwację i doszczelnianie okien drewnianych? Niezależnie od tego, jaka jest Twoja odpowiedź, dobrze trafiłeś – w SSB Serwis Warszawa na oknach znamy się jak nikt. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani specjaliści, dokładność i pasja sprawiają, że nasza firma od wielu lat cieszy się pełnym zaufaniem klientów z Warszawy i okolic.

doszczelnianie okna

Nieszczelne okna drewniane - co dalej?

Drewniane okna to klasa sama w sobie: ponadczasowe wzornictwo, niezrównana funkcjonalność, wyjątkowa estetyka i trwałość. Czy wiesz, że regularna impregnacja i konserwacja okien drewnianych pozwala wydłużyć ich żywotność i sprawić, że przetrwają nawet 50 lat? Właśnie z tego względu warto powierzyć pielęgnację drewnianych okien specjalistom, który kompleksowo zadbają o każdy ich element, zapewniając bezawaryjne działanie na lata. Systematyczna konserwacja to także prosty sposób na uniknięcie poważnych awarii i konieczności doszczelniania – zdecydowanie lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Jeśli jednak nieszczelność drewnianych okien już się pojawi, najczęściej ma kilka podstawowych przyczyn:

  • Zbyt mały docisk skrzydła do ramy okna
  • Zużycie elementów uszczelniających
  • Szczeliny pomiędzy szybą i ramą okna
  • Nieprawidłowy montaż i szczeliny pomiędzy ramą a ścianą

Wygląda poważnie? Bo jest! Nieszczelne okna drewniane to nie tylko ryzyko ich szybszego zużycia, ale także straty ciepła sięgające nawet 25%. Do tego nieprzyjemne przeciągi, świszczenie, wyższy poziom hałasu z zewnątrz i więcej wilgoci w pomieszczeniu – z doszczelnianiem okien drewnianych nie warto zwlekać. Warto za to powierzyć to zadanie specjalistom z naszej firmy, którzy zdiagnozują przyczynę nieszczelności i szybko ją usuną. W naszej firmie największą wagę przykładamy do znalezienia źródła problemu i trwale go usuwamy, dlatego możesz być pewien, że Twoje okna są w najlepszych możliwych rękach. Zły montaż czy zużycie materiału – niezależnie od tego, jaka jest przyczyna, możesz być pewien, że profesjonalnie doszczelnimy Twoje drewniane okna.

Doszczelnianie okien drewnianych Warszawa – zaufaj specjalistom

W Internecie znaleźć można wiele porad dotyczących samodzielnego doszczelniania okien drewnianych – nie wszystkie jednak sprawdzą się w przypadku np. stolarki starszego typu. Dlatego tę kwestię warto powierzyć fachowcom – wieloletnie doświadczenie, precyzja, indywidualne podejście do każdego klienta i trafne diagnoza to klucze do sukcesu. W Warszawie i okolicach mamy opinię firmy specjalizującej się w dziedzinach, w których inne firmy nie dają sobie rady i nie ma w tym cienia przesady. W SSB Serwis uważamy, że nie ma takiego okna, którego nie da się naprawić. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie narzędzia i specjalistyczną wiedzę, która pozwala im oferować usługi najwyższej jakości – zapewniamy kompleksowym doszczelnianiem drewnianych okien wszystkich dostępnych na rynku producentów.

 

Masz pytania
zadzwoń, chętnie odpowiemyx
ikonka telefonu