• Wymiana szyb w oknach i drzwiach balkonowych

Nowoczesne pakiety szybowe z reguły odznaczają się dużą trwałością. Zawierają szyby zespolone, które zapewniają lepszą izolacyjność termiczną i akustyczną niż te oferowane przed laty. Zdarza się jednak, że niewłaściwie zamontowane ulegają samoistnemu pęknięciu, czy też rozbita szyba jest efektem urazu mechanicznego. Jeśli masz problem z uszkodzoną szybą, nie musisz wymieniać od razu całego okna. Nasz SBB Serwis fachowo Ci ją wymieni, dzięki czemu zaoszczędzisz na kosztach.

Wymiana szyb we wszystkich typach okien

Wymieniamy szyby w oknach PCV oraz tych wykonanych z drewna, czy aluminium. Przed wymianą dokonujemy szczegółowych pomiarów, aby wybrać optymalny do ramy rozmiar. Jeśli jest stłuczona, czy pęknięta tylko jedna szyba w oknie zespolonym konieczna jest wymiana całego pakietu szybowego, ponieważ szyby połączone są ze sobą. Warto to zrobić jak najszybciej, gdyż nawet małe pęknięcie powoduje niepotrzebne straty ciepła i pogorszenie izolacyjności akustycznej, a do tego ulatnia się gaz szlachetny, którym producent wypełnia przestrzeń międzyszybową. Jeżeli skontaktujesz się z nami, nasi specjaliści ocenią problem i fachowo wymienią uszkodzoną szybę, dzięki czemu okno odzyska dawne parametry i będzie zapewniało w domu ciepło. Oferujemy też kompleksowe usługi w innych usterkach okien, szybką ocenę problemu i optymalne skuteczne rozwiązania.

Wymiana szyb w oknach – postaw na profesjonalistów

Wymiany szyb w oknach nie należy dokonywać samodzielnie, jeśli nie posiada się odpowiedniego doświadczenia i wiedzy w tej dziedzinie. Nasz fachowiec z firmy SBB Serwis zrobi to za Ciebie, a korzyści, jakie dzięki temu osiągniesz, zrekompensują Ci koszt usługi. W przypadku wymiany szyb w starszych oknach możemy, korzystając z okazji i tak koniecznego zastąpienia nowym uszkodzonego pakietu szybowego, zaproponować lepsze rozwiązania i szyby o korzystniejszych parametrach lub specjalnych właściwościach. Czy wiesz, że można dobrać optymalne właściwości szyby do danej lokalizacji? Przykładowo, jeśli mieszkasz w nasłonecznionym mieszkaniu i latem upał bardzo Ci przeszkadza, możesz zainwestować w szyby, które przepuszczą do środka mniej energii słonecznej, dzięki czemu mieszkanie nie będzie się tak nagrzewało. Wystarczy, że powiesz o tym naszemu specjaliście, a on dobierze szybę o odpowiednich właściwościach. Możesz zdecydować się także na zastosowanie ciepłych ramek dystansowych, które pozwolą zatrzymać w domu więcej ciepła. To tylko przykłady dodatkowych korzyści, jakie możesz mieć korzystając z usług naszej wykwalifikowanej ekipy SBB Serwis. Oprócz samej wymiany szyby mogą wyregulować docisk skrzydła do ramy, wymienić uszczelki, dokonać diagnozy i naprawy innych usterek okna, a nawet podpowiedzieć, jak pielęgnować i konserwować okno, aby służyło bezawaryjnie jak najdłużej. Jeśli się z nami skontaktujesz, pokażemy Ci, że nie musisz przepłacać, inwestując w nowe okna. Jeśli pozwolisz nam się zająć tymi, które masz obecnie, sprawimy, że posłużą Ci jeszcze długie lata, a do tego pozwolą oszczędzać. 

Poznaj też nasze usługi: naprawa i serwis drzwi | konserwacja okien i drzwi | doszczelnianie okien drewnianych | wymiana uszczelek | wymiana szyb | wymiana - montaż nawiewników | przerabianie okien | ustawienie geometrii skrzydeł | montaż odbojników, stopek | montaż - wymiana samozamykaczy | naprawy powłamaniowe | dozbrajanie okien w systemy przeciwwłamaniowe

Serwis okien Warszawa