W SBB Serwis wiemy, że systematycznie przeprowadzana regulacja okien to klucz do ich bezawaryjnego funkcjonowania. Dlatego od lat świadczymy usługę profesjonalnego serwisu okien na terenie Warszawy i okolic, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie serwisu, naprawy i regulacji okien PVC, drewnianych i aluminiowych, wszystkich dostępnych na rynku producentów. Wykwalifikowani specjaliści, lata doświadczenia oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że nasza marka niezmiennie cieszy się pełnym zaufaniem klientów.

Osoba regulująca okno

Regulacja okien

Systematyczna regulacja okien pozwala znacząco przedłużyć żywotność okien i poprawić ich funkcjonalność, ma także niebagatelny wpływ na poziom hałasu, wilgoci oraz temperatury w pomieszczeniu. Dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom z SBB Serwis – naprawa i regulacja okien to nasza mocna strona. Systematyczna, przeprowadzona przez specjalistów regulacja okien powoli Ci w pełni cieszyć się ich szczelnością, lepszą izolacją akustyczną oraz mniejszymi stratami ciepła, uciekającego przez szczeliny. Czy wiesz, że… przez nieszczelne okna może uciekać nawet 25% energii odpowiedzialnej za ogrzewanie domu? Odpowiednia regulacja okien zniweluje ten problem i sprawi, że Twój dom stanie się cieplejszy, a Ty zapomnisz o wiejących oknach.

Systematyczna regulacja okien to także prosty sposób, na to, by wydłużyć ich żywotność – regulacja siły docisku i regulacja położenia względem ramy sprawią, że newralgiczne elementy i konstrukcja będą działały dłużej, sprawniej i lepiej.

Naprawa okien

To nieprawda, że okna psują się wyłącznie z powodu nieodpowiedniego użytkowania. Powodów może być wiele, a nasi specjaliści z SBB Serwis wiedzą jak je zdiagnozować i usunąć. Nie skupiamy się wyłącznie na naprawie usterki, naszym celem jest znalezienie jej przyczyny i sprawienie, by nie powtórzyła się po raz kolejny. Nasi fachowcy ustalą przyczynę awarii i zaproponują najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie. Profesjonalna naprawa okien to gwarancja, że problem został trwale rozwiązany, a usterka naprawiona zgodnie ze sztuką. Niezależnie od tego czy jej przyczyną było uszkodzenie mechaniczne, nieprawidłowy montaż czy zużycie elementów, możesz być pewien nasi specjaliści z pewnością sobie z nią poradzą. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części uznanych producentów, takich jak WH, GU, SI MACO, SCHUCO, ROTO, AUBI. ROMB. Naprawy okien przeprowadzone przez SBB Serwis objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Naprawa i regulacja okien – postaw na fachowców

Każda usterka w zakresie funkcjonowania okna wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności – nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, dla których regulacja i naprawa okien to nie tylko zawód – to także pasja. Zdobywane przez lata doświadczenie i stale podnoszone kwalifikacje w połączeniu z zaangażowaniem, dokładnością i indywidualnym podejściem, sprawiają że specjalizujemy się w dziedzinach, w których inne serwisy nie dają sobie rady.

Poznaj też nasze usługi: naprawa i serwis drzwi | konserwacja okien i drzwi | doszczelnianie okien drewnianych | wymiana uszczelek | wymiana szyb | wymiana - montaż nawiewników | przerabianie okien | ustawienie geometrii skrzydeł | montaż odbojników, stopek | montaż - wymiana samozamykaczy | naprawy powłamaniowe | dozbrajanie okien w systemy przeciwwłamaniowe

Regulacja okien Ursynów